گوگل عزیز! ساعت چنده ؟

گوگل عزیز! ساعت چنده ؟

اگر تنظیمات ویندوزتون رو درست انجام داده باشید یا موقع نصب ویندوز به تنظیمات دست نزده باشید ، خود ویندوز به صورت اتوماتیک موقع اتصال به اینترنت ساعت کامپیوتر شما رو از طریق دریافت ساعت دقیق تنظیم میکنه ولی اگر اینکار رو نکرده باشید و ساعت سیستم تون اشتباه باشه و بخواهید ساعت کامپیوترتون رو به صورت دقیق تنظیم کنید و یا اینکه یکی از بستگان شما در یکی از کشورهای دیگه زندگی می کنه و بخواهید بدونید که هم اکنون اونجا ساعت چنده؟
در روشی که میخواهم توضیح بدهم شما قادرید با استفاده از سایت گوگل که همیشه از آن به عنوان جستجوهای اینترنتی استفاده می کنید بتوانید ساعت دقیق هر مکان از کره خاکی را بدانید !

برای اطلاع از ساعت محلی خودتون کافی است تنها عبارت what time is it را در نوار جستجو وارد کرده و بر روی دکمه Search کلیک کنید .

در این صورت اولین چیزی که قبل از نتایج بدست آمده مشاهده خواهید کرد ساعت دقیق محلی که شما هستید است و همچنین اینکه در کدام شهر هستید؟ مثلا فرض کنید دزدان شما رو گروگان گرفتند ::surprise:: و شما می خواهید ببینید در کدام شهر هستید

همچنین اگر قصد دارید ساعت محلی کشور یا شهر دیگری را بدست آورید کافی است در جلوی عبارت what time is it را بنویسید . مثلا برای نمایش ساعت فعلی در شهر لندن عبارت what time is it Landan را تایپ کنید .

البته این روش هم در FireFox و هم در Explorer قابل انجام است ولی فقط باید تنظیمات گوگل شما بر روی زبان English باشد.
/ 0 نظر / 29 بازدید